LEADŘI A VIZIONÁŘI

Jana Becková

Zakladatelka sdružení PR Plus a PR Plus View. V oblasti médií a PR se pohybuje od roku 2007. Jako vedoucí týmu působila v agentuře Botticelli a následně jako senior account manager v AMI Communications. V minulosti pracovala například pro klienty Nestlé, Ferrero Česká, Laufen CZ a další. Od roku 2013 pracuje jako PR konzultant na volné noze a zaměřuje se především na klienty z oblasti farmacie, potravinářství, kosmetiky či bydlení. Kromě PR komunikaci se věnuje také přípravě a realizaci speciálních projektů a podílí se na vzniku audiovizuálních děl pod PR Plus View.

jana.beckova@pr-plus.cz
+420 725 996 337

Filip Louma

V oblasti audiovizuální tvorby působí od roku 2006. Byl dlouholetým zaměstnancem České televize na pozici vedoucího produkce, kde se přímo podílel na výrobě a realizaci mnoha přímých přenosů a dokumentárních snímků. Současně se věnoval scenáristice a režii. Pod jeho vedením vznikly velmi kladně hodnocené dokumentární snímky pro Dopravní podnik hlavního města Prahy „Jeden den s tramvají T3“ a „24 hodin Pražského metra“. Je rovněž spolutvůrcem filmu Ven(CA), který byl v roce 2016 uveden ve více než dvě stě kinech v České a Slovenské republice. Smyslem jeho práce je co nejvíce nahlédnout a pochopit dané téma, díky čemuž může vzniknout skutečně autentické a originální dílo.

filip.louma@pr-plus.cz
+420 739 305 609

TÝM PR PLUS

Sandra Kisić

Více než osm let zkušeností se správou sociálních sítí pro širokou škálu klientů (Olympus, Maybelline, Míša, Lowepro, BeBe Brumík, Moje Zlaté, TUC, BeBe Dobré ráno, Algida, Axe, Joby, Keds, Crocs, Urbanlux). V rámci své činnosti se zaměřuje na lokální influencer marketing a content sending. Pro lokální projekty Střecha Lucerny, Tiny House Done či Monometro vytvářela kompletní digitální strategii. V současné době působí jako externí dopisovatelka pro Forbes a připravuje knižního průvodce pro Praze. V minulosti se podílela na obsahu zpravodajského serveru Mediar.cz a časopisů Svět ženy, Marie Claire či Kraus Magazín a několika dokumentech pro Českou televizi.

sandra.kisichh@pr-plus.cz
+774 070 392

Eva Polívková

Desetileté zkušenosti v oblasti PR, propagace a médií úročí především u klientů z oblasti farmacie, módy či kosmetiky.

Kromě tradiční PR komunikace se věnuje i Celebrity PR v plném rozsahu od výběru vhodných tváří pro jednorázové akce, až po dlouhodobé koncepce a spojení VIP osobností se značkou.

eva.polivkova@pr-plus.cz
+420 777 072 654

Barbora Miková

Více než 10 let se věnuje produkční činnosti. Nejprve se zaměřovala na multižánrové festivaly a eventy, posléze přešla k filmové a divadelní produkci. V současné době produkčně působí především v divadle PONEC a pro platformu ConTeátr. Vzhledem k tomu, že sama vystudovala taneční konzervatoř a podstoupila několik tanečních a choreografických stáží v zahraničí (Belgie, Francie, New York), se její práce vyznačuje velkým uměleckým přesahem. Sama se podílela na mnohých projektech i režijně a dramaturgicky. Jako tanečnice a choreografka působila více než 15 let v mnoha divadlech po celé ČR i v zahraničí.

barbora.mikova@email.cz
+420 607 228 839

Karel Beck

Ve sdružení PR Plus působí jako poradce pro oblasti zpracování osobních údajů (GDPR), dopravy, školství a pojišťovnictví. GDPR v marketingu se věnuje na mezinárodní úrovni, a to především z pohledu nastavování interních procesů firem, tvorbě právních dokumentů či dodržování právních náležitostí u hromadných mailingů, spotřebitelských akcí a soutěží. Jeho zkušenosti ve veřejné dopravě a ve českém školství umožňují konzultantům lépe pochopit procesy v dopravní a akademické sféře.
admin@pr-plus.cz
+420 733 736 018

PR KOMUNIKACE NA SLOVENSKU

Eva Sérová

V oblasti PR komunikace působí již 10 let. Zkušenosti získala ve dvou nejúspěšnějších slovenských agenturách – Dynamic Relations a Neopublic Porter Novelli. V roce 2011 získala ocenění „Zlatý
Prokop“ za CSR kampaň pro klienta Slovak Telekom – Siedmy zmysel. Eva se zaměřuje nejen na komunikaci v rámci mainstreamových médií, ale rovněž CSR aktivity firem, korporátní či krizovou komunikaci.

eva.serova@pr-plus.sk
+ 421 948 170 688