Naším cílem je využít naplno všechny způsoby, kterými můžeme pomoci rozvíjet a budovat jméno klienta. Klademe proto velký důraz i na dialog vedený se zákazníky v rámci sociálních sítí. Klientům nabízíme kompletní servis s měřitelnými výsledky, s nimiž posuneme váš byznys dopředu.

1

Analýza

Analyzujte komunikaci na sociálních sítích a najděte nejen její nedostatky, ale také další možnosti. Vytvoříme pro vás analýzu, ze které budete přesně vědět o všech slabých místech.

3

Správa profilů

Zajistíme správu reklam a vytvoříme kreativní obsah pro komunikaci na Facebooku, Instagramu či LinkedIn. Jen díky dobře vedené komunikaci navážete a vytvoříte si osobní vztah se zákazníky jak na sociálních sítích, tak mimo ně.

2

Strategie a komunikační plán

Správná strategie je základ. Ať už chcete komunikaci na sociálních sítích zahájit, nebo jen informovat cílovou skupinu o dílčích produktech, sestavíme pro vás účinnou strategie dle vašich potřeb.

4

Propojení s PR

V našem pojetí nestojí digitální komunikace odděleně, ale naopak je součástí ucelené PR strategie a komunikace se zákazníky.